Фотовиставка «Моє Я» з Олександрійщини їде до Полтави

Фотовиставка «Моє Я» з Олександрійщини їде до Полтави

Фотовиставка-перформанс «Моє Я», що демонструвалась у вересні в Олександрії, про що раніше повідомляв інформаційний портал AlexCity, мандрує Україною. 31 жовтня вона відкриється у Полтаві.

Історії 10 жінок з Олександрії та району вже доповнились 11 історіями жінок з Кременчука, які самореалізуються у політиці, бізнесі, в різних професіях різних сфер. На додачу до них у ході фотовиставки-перфоменсу в Полтаві будуть представлені світлини ще 10 місцевих жінок-героїнь. Тож на глядачів чекає знайомство з 31 портретом успішних жінок, які відчули своє призначення, знайшли свій драйв і готові публічно розповісти свою історію. Крім фото глядачі матимуть також можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні та послухати аудіо розповідь від першої особи.

В Полтаві виставка триватиме три тижні. Як і в Олександрії, у день відкриття всі охочі зможуть персонально поспілкуватись з учасницями героїнями.

Наталiя Сичова, кураторка регіонального осередку Громадської організації «Інша Жінка» в Полтаві:
«Організація фотовиставки «Моє Я» — це велика втіха і водночас велика відповідальність. Історії жінок надихають і мені хочеться, щоб якомога більше полтавчанок побачили і почули їх, знайшли у собі сили та сміливість для самореалізації».

Метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо популяризації гендерної рівності та розширення економічних, владних можливостей жінок.

Нагадаємо, ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» втілював проєкт в Олександрії за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Розвиток проєкту (мандрівна фотовиставка) реалізується ГО «Інша жінка» за спонсорські кошти.

Схожі публікації