Фрейя Манготра — 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга

Фрейя Манготра — 10-річна дівчинка, у якої IQ вище, ніж у Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга

Це юне дарування з Бірмінгема звуть Фрейя Манготра і їй 10 років. А ще у неї IQ вище, ніж у Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга — найрозумніших людей, які колись жили на нашій планеті.

Вона пройшла тест IQ для неповнолітніх від всесвітньо відомої організації для людей з високим IQ «Менса» і отримала 162 бали, пише The Sun. Вона обігнала Альберта Ейнштейна і Стівена Хокінга на 2 бали.
Отже, дитину офіційно визнали генієм. Батько Манготри, психіатр Кулдіп Кумар, дуже пишається своєю дочкою. Він сказав, що з раннього дитинства дівчинки знав, що вона особлива. Кулдіп повідав, що дитина швидко схоплює інформацію і їй досить один раз прочитати або зробити що-небудь, щоб запам’ятати це.

Чим же захоплюється маленький геній? Фрейя любить літературу і театр, а також вона відмінно грає в шахи. А якщо її хтось захоче образити, вона дасть йому значний відсіч, оскільки у неї є чорний пояс з тхеквондо. Думаєте це все? А ось і ні! Крім цього дівчинка захоплюється плаванням і танцями в стилі Боллівуду.

Манготра ще не знає, ким хоче стати, коли виросте. За словами батька, дівчинка хотіла стати лікарем, але передумала. Її можна зрозуміти, оскільки з її талантами вибрати своє покликання дуже складно. Але дитині всього лише 10 років, так що часу на роздуми у неї більш ніж достатньо.

 

Джерело

Схожі публікації