Галерея Vashart відсвяткувала 5-річчя

Галерея Vashart відсвяткувала 5-річчя

В суботу, 23 жовтня, галерея Vashart урочисто відсвяткувала своє 5-річчя. Подія зібрала чимало гостей — друзів, митців та поціновувачів мистецтва.

Засновниця Vashart Ірина Кваша згадала найвизначніші події в житті галереї: переїзди, ґрунтовний ремонт довжиною в цілий рік (за нинішньою адресою галерея відкрита з жовтня 2017 року), чисельні виставки, майстер-класи, тренінги, концерти, свята, екскурсії — за 5 років назбиралось багато яскравих спогадів.

За підтримки друзів, меценатів, волонтерів та небайдужих до мистецтва людей сьогодні в Олександрії є місце, де вирує культурне життя.

З моменту відкриття у Vashart проведено 60 виставок. Це персональні виставки художників-аматорів, професійних художників, майстрів зі світовим іменем, колективні виставки, виставки дитячого малюнка та творчості, фотовиставки. При «VashArt gallery» діє музей «Ґудзика».

Святкова програма до 5-річчя галереї була насиченою: виступ двох музичних колективів — гурту «Фангус Фрог» та дуету «Мета», відкриття персональної виставки олександрійського художника-аквареліста Максима Кісільова та майстер-клас від нього, чарівне шоу мильних бульбашок від агентства свят «Веселка» та привітання від гостей.

Ірина Кваша, засновниця «VashArt gallery»:

Захід пройшов, як і планували, без жодних технічних збоїв, що особисто мене дуже порадувало. Зрозуміла, що нам треба більше стільців, щоб вмістити всіх охочих. Дуже багато друзів, знайомих сьогодні згадали про свято, прийшли до галереї. Це дуже приємно.

Ірина Кваша розповіла й про майбутні цікаві проєкти, які готує галерея. Зокрема, вже у листопаді стартують «Магія старого кіно» та курс лекцій з історії мистецтв. Докладніше з новими проєктами можна ознайомитись на Facebook-сторінці «VashArt gallery».

На персональній виставці Максима Кісільова представлено 24 роботи художника. В основному це міські пейзажі. Виставка триватиме до кінця листопада.

Максим Кісільов, художник-аквареліст:

Дуже радий. Всі свої, родичі, вчителі, люди, яких я знаю і які мене давно знають і хотіли бачити. Я дуже щасливий, що виставка нарешті відкрилась саме в Олександрії і саме в цій галереї.

Схожі публікації