«Олександрія» зіграє свій заключний матч в розіграші Ліги Європи сезону 2019/20 проти бельгійського «Генту». «Містяни» вже втратили можливість вийти з групи, тому цей матч вже нічого не вирішує для підопічних Володимира Шарана. Про все найцікавіше про поєдинок «Гент» – «Олександрія» читайте у матеріалі Спорт24.
Гент – Олександрія. Головне
Що: матч шостого туру групового етапу Ліги Європи
Де: «Геламко Арена» (Гент)
Коли: четвер, 12 грудня, 22:00
Трансляція: канал «Футбол 1», Oll.tv, текстова трансляція на сайті Спорт24
Перед матчем
Після п’яти турів «Олександрія» набрала три очки і втратила шанси на вихід з групи. «Гент» займає перше місце з дев’ятьма балами і випереджає «Вольфсбург» (8 очок), який йде другим.
На вихідних обидві команди здобули перемоги у своїх чемпіонатах. «Олександрія» розгромила кризову «Ворсклу» з рахунком 3:0, а «Гент» переміг «Зюльте-Варегем» 2:0 завдяки голам Безуса і Яремчука.
Шанси команд на наступний сезон
Три очки «Олександрії» в дебютному розіграші Ліги Європи – вже дуже гідний результат, який багато хто вважає навіть перевиконанням плану. Проте, підопічним Шарана в будь-якому випадку захочеться голосно грюкнути дверима на прощання, тим більше, що невідомо, коли команда в наступний раз зіграє в групі Ліги Європи.
У чемпіонаті Бельгії «Гент» після нічиї з «Сент-Етьєном» здобув дві перемоги в двох матчах, які дозволили команді Єсса Торупа вийти на друге місце в турнірній таблиці. Правда, без ложки дьогтю не обійшлося: «Гент» програв «Шарлеруа» та вилетів з Кубка Бельгії.
У «Олександрії» на внутрішній арені також не все гладко. Після поразки від «Вольфсбурга» команда програла прямому конкуренту «Десні» і опустилася на п’яте місце в турнірній таблиці. Схоже, команду Володимира Шарана чекає довга і важка боротьба за місце в Лізі Європи в наступному сезоні.
Лазарети команд
У складі українського клубу на матч під питанням знаходиться тільки Євген Банада, який отримав травму стегна в попередньому матчі з «Ворсклою» і був замінений на двадцять сьомій хвилині матчу, а у бельгійців пропускати гру буде основний центральний захисник Нгаде-Нгаджуі через дискваліфікацію ( вилучення в матчі з «Сент-Етьєном»).
Мотивація перед матчем
Мотивація у команд приблизно однакова – вона відсутня. Але хлопцям Шарана, на відміну від команди Єссо Торупа, напевно хочеться завершити вдалий євросезон на мажорній ноті. Невідомо, чи потрапить «Олександрія» на наступний рік в ЛЄ, і якщо навіть потрапить – хто з нинішнього складу залишиться в команді.
Матч для олександрійської команди буде зовсім не прохідним і в ньому вона буде так само грати в свій футбол, як робила те в попередніх п’яти зустрічах.
Джерело: 24 канал