Голова облдержадміністрації Андрій Балонь відвідав Олександрію

Голова облдержадміністрації Андрій Балонь відвідав Олександрію

4 червня з робочим візитом Олександрію відвідав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації А.Балонь.

Першочергово Андрій Богданович ознайомився з діяльністю і забезпеченням військової частини №2269 та оглянув аеродром і нові зразки авіаційної техніки.

Після цього голова ОДА відвідав Центральну міську лікарню, де разом з міським головою С.Цапюком та головним лікарем В.Приходьком обговорили з проект будівництва приймального відділення. Крім того, А.

Балонь ознайомився з роботою і матеріально-технічною базою стаціонарних відділень та кадровим потенціалом лікарні.

Голова ОДА відзначив ремонти, якість послуг у Центральній міській лікарні та повідомив про будівництво на її базі приймального відділення, яке буде оснащене новим діагностичним обладнанням.

У рамках візиту голови ОДА відбулась виїзна робоча нарада, що стосувалась питання соціально-економічного розвитку міста і району та ефективного управління місцевого самоврядування.

Андрій Богданович зазначив, що Олександрія — перспективне місто, яке демонструє динаміку зростання та має ресурси і потужний потенціал для подальшого розвитку.

У свою чергу, Степан Кирилович підкреслив, що Олександрія має фінансовий ресурс для розвитку різних галузей і запорукою цьому стало раціональне використання коштів.
Також на нараді обговорювались й інші питання, що стосуються життєдіяльності області та Олександрійщини.

 

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації