Google відключила перспективну функцію Android

Google відключила перспективну функцію Android

В кінці червня Google запустила в бета-тест функцію швидкого обміну даними Nearby Sharing. Аналог Apple AirDrop повинен був поступово з’явитися на гаджетах мільйонів користувачів Android, але несподівано компанія стала обмежувати доступ до функціональності Nearby Sharing без пояснення причин.

Спочатку скористатися Nearby Sharing могло обмежене число користувачів, що використовують бета-версію пакету Google Play Services. Але через чотири тижні після початку поширення нової функції власники смартфонів стали повідомляти про те, що більше не можуть активувати Nearby Sharing, оскільки з операційної системи пропала кнопка «Поруч», за допомогою якої можна було організувати пошук пристрою приймача.

Єдиною згадкою Nearby Sharing на смартфонах користувачів, що встигли протестувати нововведення, залишилася іконка в меню швидкого доступу. На жаль, натискання на неї ніяк не впливає на роботу функції, яка в даний час не функціонує.

З чуток, це може означати як відправку технології на доопрацювання, так і її «похорон» слідом за рядом інших проектів, скасованих корпорацією раніше . Представники Google не давали офіційних коментарів з приводу запуску власного аналога AirDrop, а також перспектив подальшої інтеграції функції в прошивки різних пристроїв.

Очікувалося, що Nearby Sharing буде працювати з усіма смартфонами, на яких встановлена ​​Android 6.0 і новіше.

Джерело

Схожі публікації