Google запустила миттєвий обмін файлами на Android

Google запустила миттєвий обмін файлами на Android

Google запустила миттєвий обмін файлами на Android для всіх, який працює без інтернету.

Nearby Share працює на основі Bluetooth, Wi-Fi і WebRTC, онлайн та офлайн. Скоро з’явиться підтримка Chromebook. Компанія Google запустила функцію Nearby Share для миттєвого обміну файлами в операційній системі Android. Нова технологія розроблялася багато років і тестувалася в бета-версії останні кілька тижнів. Починаючи з сьогоднішнього дня, Nearby Share стає поступово доступною на всіх пристроях під управлінням Android 6.0 і вище.

Nearby Share працює аналогічно реалізації Apple AirDrop в iPhone, iPad і Mac: вибравши файл для відправки, потрібно відкрити меню «Поділитися», перейти в розділ «Загальний доступ» і вибрати пристрій одержувача в списку сполучення. Передача відбувається автоматично в режимі реального часу – через звичні інтерфейси Bluetooth або Wi-Fi, або по протоколу WebRTC. Додатково Google відзначає, що функція дозволяє обмінюватися даними навіть анонімно і за відсутності підключення до інтернету.

З метою забезпечення конфіденційності для Nearby Share передбачено кілька спеціальних опцій. Користувач може бути повністю прихованим, видимим для певних контактів або видимим для всіх контактів. Тип виявлення і список обраних можна легко налаштувати в швидких настройках всередині панелі повідомлень.

В даний час функція Nearby Share ( «Обмін з оточенням») підтримується на смартфонах Google Pixel і Samsung Galaxy. Скоро також з’явиться прямий обмін файлами між Android і Сhromebook. Підтримка в рамках екосистеми Android буде розширюватися в залежності від OEM-виробників. Про сумісність з iOS, Windows і macOS поки не повідомляється.

Джерело

Схожі публікації