Гравці ФК «Олександрія» в символічній збірній 23 туру — AlexCity

Гравці ФК «Олександрія» в символічній збірній 23 туру

Одразу два гравця ФК «Олександрія» потрапили до символічної збірної туру.

За версією сайтів UA-Футбол та Footboom до символічної збірної 23 –го туру потрапили одразу два гравця ФК «Олександрія»: Дмитро Гречишкін та Василь Грицук.

Дмитро Гречишкін. Гра опорників зазвичай залишається «за кадром» — виконують багато чорнової роботи, яку помічають лише очі фахівців. Гречишкін, можливо, не був так помітний, як його партнери по атаці, проте забив важливий гол «в роздягальню», з якого, по суті, і почалося «переродження» «Олександрії». (footboom.com)

Василь Грицук. Якщо у Грицука йде гра — справа, вважайте, в капелюсі. Головний диригент олександрійського оркестру, як і вся його «свита», провів не дуже хороший перший тайм з «Колосом», але після перерви виправився — і понеслась! Гол з пенальті та ще і став співавтором голу — найкраща характеристика гри центрального хава «городян». До речі, м’яч у ворота ковалівців особливий для Василя — перший для нього в цьому сезоні. (footboom.com)

Василь Грицук. Команда Шарана провалила перший тайм поєдинку з «Колосом». Якби ковалівці краще розпорядилися своїми моментами, йшли б на перерву з великою перевагою. А другий тайм почався за рахунку 1: 1. І гол господарів став наслідком хитрого маневру саме Василя. У другому таймі він ідеально виконав пенальті в дев’ятку, а потім віддав результативний пас на Кирила Ковальця. З таким послужним списком Грицук безперечно став гравцем матчу. (ua-football.com)

Джерело: ФК Олександрія

x

Рекомендуємо

Володимир Шаран: «Тренуємося індивідуально та дистанційно»

Країна на карантині. Незважаючи на це, ви дистанційно керуєте тренувальним процесом «на дому». Всім футболістам ...