Громада отримала кошти на погашення різниці в тарифах, сплату за енергоносії, облаштування кисневої станції та придбання житла для дітей-сиріт

Громада отримала кошти на погашення різниці в тарифах, сплату за енергоносії, облаштування кисневої станції та придбання житла для дітей-сиріт

20 грудня відбулася позачергова сесія Олександрійської міської ради VIII cкликання з метою прийняття нагальних рішень.

Першим депутати розглянули питання щодо внесення змін до Регламенту Олександрійської міської ради восьмого скликання, у зв’язку із введенням в дію електронної системи голосування.

Друге питання сесії стосувалося коригування бюджету Олександрійської громади на поточний рік. Рішенням міської ради збільшено доходи і видатки на суму 40,7 млн грн.

До місцевого бюджету надійшла державна субвенція у розмірі 30,5 млн грн на погашення заборгованості різниці в тарифах для КП «Теплокомуненерго», щоб забезпечити його подальшу стабільну роботу.

Із державного бюджету також надійшло 6,9 млн грн дотації, яка буде направлена на сплату за енергоносії на опалювальний період для закладів бюджетної сфери.

Отримано 765 тис. грн на продовження облаштування кисневої станції у центральній міській лікарні та 2,5 млн грн – на придбання рентген-апарату для центральної міської лікарні.

421 тис. грн державної субвенції спрямовано на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Державно субвенція у розмірі 45,8 тис.грн направлена на заробітну плату працівникам інклюзивно-ресурсного центру.

Також проведено внутрішній перерозподіл коштів між головними розпорядниками кошторису для врегулювання поточних питань по галузях.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації