Громада схвалила проект міського бюджету на 2020 рік

Громада схвалила проект міського бюджету на 2020 рік

17 грудня в Олександрії відбулися громадські слухання, на які було внесено три питання: звіт Олександрійського міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2019 рік та проекти міського бюджету і програми економічного та соціального розвитку міста на 2020 рік.
Для участі у зборах було зареєстровано 399 жителів міста.

На початку міський голова С.Цапюк прозвітував про роботу влади у 2019 році.
Степан Кирилович ознайомив присутніх з виконанням міського бюджету за поточний рік, розвитком промисловості, галузей житлово-комунального господарства, освіти, медицини, культури. Окремо міський голова поінформував про реалізацію міських цільових програм, що виконуються відповідно до довгострокової Стратегії розвитку Олександрії до 2030 року, зокрема, «Безпечне місто», модернізація вуличного освітлення, ремонт доріг, програма «Зупинки» тощо.
Із проектом програми соціально-економічного розвитку Олександрії на 2020 рік присутніх ознайомив начальник управління економіки Р.Черевашко. Документ спрямований на збільшення власних надходжень до міського бюджету, розвиток реального сектору економіки та соціальної сфери.
У програму включений новий розділ, яким передбачається впровадження цифрових технологій у наданні різних послуг, якими жителі зможуть скористатися за допомогою смартфону не виходячи з дому.
В Олександрії запроваджені і діють електронні сервіси: міський транспорт ,електронне звернення, електронна реєстрація до дитячих садочків, комунальні платежі та Центр надання адміністративних послуг.
Про проект бюджету міста на 2020 рік доповіла начальник фінансового управління О.Грищенко. За попередніми розрахунками, бюджет планується затвердити у розмірі 512,5 млн грн.
Наступного року зміниться механізм фінансування державою пільг, субсидій та допомог на дітей, які не будуть надходити до міського бюджету, а проходитимуть через управління праці і соціального захисту населення. У зв’язку з цим бюджет на наступний рік зменшиться на 268,5 млн грн.
Кошторис міста збалансований за доходами і видатками. Кошти передбачається направляти на фінансування соціальної сфери, житлово-комунального господарства та розвиток міста.
Заслухавши інформацію про основні питання життєдіяльності міста, присутні 391 голосом «за» затвердили звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2019 рік та схвалили проекти міського бюджету і програми економічного та соціального розвитку міста на 2020 рік. Відповідні документи будуть внесені для затвердження на сесію міської ради.

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації