Громадська рада готує звернення щодо скасування плати за доставку газу

Громадська рада готує звернення щодо скасування плати за доставку газу

12 лютого відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Запрошений на засідання керуючий справами виконавчого комітету В.Чеботарьов поінформував присутніх про основні показники бюджету на 2020 рік, заходи, які планується реалізувати щодо наповнення головного кошторису міста, та видатки, які передбачається здійснити на розвиток галузей освіти, медицини, культури, ремонту доріг тощо.

Після цього члени громадської ради ознайомились із заходами, які відбудуться у місті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, свята 8 Березня та Шевченківських днів. Детально про плани заходів буде повідомлено окремо.

Також начальник управління праці та соціального захисту населення О.Назаренко доповіла про зміни у законодавстві стосовно надання державних соціальних допомог, пільг і субсидій.

Крім того, на засіданні громадська рада обговорила нововведення уряду щодо запровадження абонплати у сфері житлово-комунальних послуг. Враховуючи численні скарги населення, було прийнято рішення підготувати і направити звернення до Прем’єр-міністра України і голови НКРЕКП щодо скасування плати за транспортування газу та повернення системи сплати, що діяла до грудня 2019 року.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації