Хореографічний колектив Alex modern став зразковим

Хореографічний колектив Alex modern став зразковим

Хореографічному колективу Alex modern рішенням колегії департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації присвоєне звання зразковий.

Тепер у Палаці культури «Світлопільський» шість народних і два зразкових колективи.

Аматорський хореографічний колектив сучасного та класичного танцю Аlex modern створений у вересні 2016 року. Керівник – професійний хореограф Ольга Цапюк.
Аlex modern працює у сучаних танцювальних стилях: modern, contemporary. Багато уваги приділяється техніці виконання, акторській майстерності. Вивчається і класичний танець.
Кожен концерт Аlex modern Ольга Цапюк створює так, щоб глядачу було цікаво, аби він побачив не просто номери, а сюжет, і замислився. Теми беруться абстрактні, що вимагають розгадування. У таких розповідях кожен знайде щось своє, співзвучне особистому досвіду.
За 5 років Alex modern брав участь у багатьох фестивалях і конкурсах різного рівня, і практично з кожного повертався з перемогами, привозив нагороди. Є й поразки – вони, зізнається керівник, дають можливість побачити недопрацювання, а значить – стати сильнішими, усвідомити перспективи зростання.

Джерело: Палац Культури Світлопільський

Схожі публікації