Художник з Олександрії став автором нових поштових марок від Укрпошти

Художник з Олександрії став автором нових поштових марок від Укрпошти

Автором нової серії марок, яку випустила Укрпошта, став талановитий олександрієць Олександр Охапкін. Ця серія поштових блоків отримала назву «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» і є продовженням героїчної серії, розпочатої в 2022 році.

На новому поштовому блоку представлені три марки, на яких зображено бійців спеціальних штурмових підрозділів системи МВС – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Варто зазначити, що саме олександрієць, відомий художник України Олександр Охапкін, став автором цих марок та конвертів.

Загальний тираж нових марок становить 235 тисяч примірників. Їх можна придбати в усіх відділеннях та офіційному інтернет-магазині «Укрпошти».

Олександр Охапкін – сучасний український живописець, який проживає в Олександрії. Одним з його улюблених жанрів є іконопис. Його ікони прикрашають різні церкви, зокрема Церкву святого Володимира в Парижі та Собор святого Юра у Львові, київську церкву Святого Миколая на Аскольдовій могилі та інші.

Твори Олександра Охапкіна займають почесні місця у фондах Національної спілки художників України та були експоновані на багатьох виставках як в Україні, так і за її межами – у Римі, Парижі, місті Ільвешайм (Німеччина). Роботи митця зберігаються в приватних колекціях Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Канади та США.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації