Є робота! Ярмарок вакансій відбувся в Олександрії

Є робота! Ярмарок вакансій відбувся в Олександрії

Однією із ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо підбору необхідних кадрів є проведення міні-ярмарків вакансій, що дають можливість поєднати інтереси і роботодавців, і шукачів роботи.

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.
Більше 100 актуальних вакансій пропонували шукачам роботи представники ТОВ «Завод «Автоштамп», Центрально-українського ліцею-інтернату спортивного профілю, Центральної міської лікарні, Макєєвського училища соціальної реабілітації ім. Макаренка та інші.

Безробітним пропонували працевлаштуватися на посади водія, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, менеджера з логістики, інженера-конструктора, кухаря, офіціанта, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, формувальника склопластикових виробів та ін.

Представники роботодавців активно спілкувалися з шукачами роботи. Тих громадян, які зацікавилися представленими пропозиціями роботи, було запрошено для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

Загалом, у результаті заходу більше 10 безробітних громадян  запрошені до роботодавців для вирішення питання власного працевлаштування, у т.ч. шляхом стажування на робочому місці.

Також у багатогалузевому ярмарку вакансій узяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надавали відвідувачам юридичні консультації.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації