Євген Банада: «Хочеться знову відчути ті емоції, коли команда виступала в Лізі Європи»

Євген Банада: «Хочеться знову відчути ті емоції, коли команда виступала в Лізі Європи»

Поки футболісти відпочивають після чергових тренувань і навантажень на турецьких зборах, пресслужба ФК «Олександрії» скористалась можливістю і поспілкувалися з Євгеном Банадою, одним із лідерів нашої команди.

Євгене, ти в команді з 2011 року. Як змінилася вона, на твій погляд, за цей час? Як змінився ти?

Звичайно, команда додає з кожним сезоном. За цей час вона значно виросла — і тренерський штаб, і футболісти. Додалося в плані клубної структури. Все і всі розвиваються. Я виріс як футболіст в цій команді. І зараз вже можу сказати, що з роками став сильніше, досвідченіше.

Щороку команда вирушає на навчально-тренувальні збори до Туреччини. Чи відрізняються ці збори один від одного?

Невеличкі відмінності є. Це стосується не тільки фізичного навантаження. Тренерський штаб не стоїть на місці, постійно розвивається і шукає нові варіанти, щоб покращити командну гру на полі, щоб футболісти виглядали краще. Умови проживання з кожним роком теж покращуються — хороші готелі, якісні футбольні поля. Це дуже добре, що керівництво піклується про своїх футболістів і створює всі умови для нормального відновлення та підготовки до другої частини чемпіонату.

Цього року тренерський штаб нашої команди прийняв рішення зробити ставку на молодь «Олександрії». Як ставишся до цього?

Це дуже добре. У нас хлопці з дубля показали хорошу гру як в цьому сезоні, так і в минулому, тому це рішення – правильний крок, як на мене. Треба дати шанс молоді показати себе в основі. Мені особисто подобається, що в команду вливається «молода кров», я ж був таким же молодим і уявляю наскільки це приємно, коли ти потрапляєш до команди основи. Наші молоді футболісти дуже хороші та сильні на полі. Вони прогресують. Впевнений, надалі в них все вийде.

А не має відчуття, що молодь дихає вам, більш досвідченим гравцям, в спину?

Це здорова конкуренція. Це завжди добре. Це круто, коли є молоді гравці, які «піджимають», змушують тебе рухатися вперед. Навіть для мене це дуже добре, що прийшла молодь. Значить треба більше себе навантажувати, прогресувати, щоб не поступатися їм.

Про що мрієш?

Мрію, щоб команда знову посіла третю сходинку чемпіонату (перші дві хай залишаться  нашим грандам), а от третя нам під силу. Хочеться, щоб команда прогресувала із року в рік… Хочеться знову відчути ті емоції, коли команда виступала в Лізі Європи. Це круто. А ще, звісно мрію потрапити в якусь топову команду і спробувати свої сили в іншому європейському чемпіонаті. Я думаю, цього хоче кожен футболіст.

 

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації