Європа – це я: олександрійців запрошують взяти участь у флешмобі

Європа – це я: олександрійців запрошують взяти участь у флешмобі

Представництво ЄС в Україні запрошує жителів Черкаської та Кіровоградської областей взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом».

Про це  повідомила координаторка інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» представництва ЄС в Україні Аліса Тягун.

Флешмоб є частиною інформаційної кампанії представництва ЄС в Україні. Його мета – сприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно

1. Зняти коротке відео на тему «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у вашому місті тощо.

2. Перевірити, аби відео відповідало технічним вимогам:

– тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook;
– будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера;
– хороша якість відео вітається;
– бажаною мовою є українська.

3. Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram:

– розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації, яку ви представляєте;
– поставити хештег #ЄвропаЦеЯ;
– позначити сторінку представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).

4. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

Найкращі відеороботи будуть об’єднані в ролик від представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах наприкінці року.

Крім того, автори відео зможуть взяти участь у фестивалі відеофільмів, який відбудеться 18 червня в Одесі. Захід об’єднає авторів роликів із Черкаської та Кіровоградської областей.

 

Джерело: CBN

Схожі публікації