Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Олександрії

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Олександрії

12 жовтня міський голова Степан Цапюк поінформував про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в Олександрії.

На сьогодні зафіксовано 25 хворих: із них 11 перебувають вдома, 14 – лікуються в Центральній міській лікарні. Пацієнти з COVID-19 лікуються в інфекційному відділенні.

Різко збільшилась кількість захворювань на пневмонію: 94 хворих лікуються в стаціонарі; 117 – знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Для хворих на пневмонію задіяно терапевтичне відділення, ЛОР-відділення та корпус колишньої Міської лікарні №3 у Перемозькому мікрорайоні. На сьогодні залишилося вільних 16 ліжкомісць.

Медпрацівники, що задіяні в лікуванні хворих на COVID-19 та пневмонію, отримують підвищену заробітну плату. Міський голова доручив підготувати розпорядження про збільшення виплат працівникам лабораторії, які приймають аналізи.

У зв’язку зі зростанням захворюваності і тим, що Олександрія є базою для лікування коронавірусу в хворих з м. Олександрії, м. Світловодська, Олександрійського, Петрівського, Онуфріївського та Світловодського районів С.Цапюк звернувся до обласного управління охорони здоров’я з проханням додатково залучити лікарів з інших територій.

Міський голова поінформував, що із сьогоднішнього дня у шкірно-венерологічному диспансері почали робити ІФА-тести на коронавірус. Хворі зі стаціонару здають аналіз безкоштовно (за кошти Центральної міської лікарні0, як це дозволяє НСЗУ.

Для пацієнтів, що будуть проходити ІФА-тест через сімейних лікарів (Центр первинної медико-санітарної допомоги), вартість аналізу становитиме 165 грн. Сьогодні розробляється механізм для сплати відповідних коштів за аналізи амбулаторних хворих, оскільки тести проводить заклад обласного підпорядкування.

Також С.Цапюк повідомив, що завершуються ремонтні роботи з підготовки приміщення під комп’ютерний томограф, який планується запустити в роботу наприкінці жовтня.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

 

Схожі публікації