Інтерв’ю з головним тренером ФК «Олександрія»

Інтерв’ю з головним тренером ФК «Олександрія»

Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів про проведений перший збір у Туреччині.

Володимире Богдановичу, ваші враження від першого навчально — тренувального збору в Туреччині? 

Враження позитивні. По-перше – погода була чудова. Всі тренування, всі матчі відбулися по графіку, і це здорово. У відмінному стані футбольні поля, тренажерний зал, харчування, проживання. Все було, як завжди, на висоті. Не випадково ми вже 8 років перебуваємо в одному місті.

 

Кидалось в очі, що ті футболісти, які часто грали і в чемпіонаті і в Лізі Європи, мали менше ігрової практики на зборах в Туреччині, а от молоді футболісти і новачки грали більше. Це так і було заплановано?

Так. Ми хотіли переглянути молодих виконавців і тих футболістів, які мали недостатньо ігрової практики в чемпіонаті. На збори ми взяли незвично велику кількість гравців.

Як показала себе на зборах молодь?

Мене приємно вразили наші молоді футболісти. Вони дуже старалися  і витримали чималі фізичні навантаження. План роботи був такий, що кістяк команди, який був задіяний в матчах Ліги Європи та в чемпіонаті, працював по одному графіку. А молоді гравці мали дещо інший формат підготовки. В розмові  з президентом клубу Сергієм Анатолійовичем Кузьменком, ми домовились, що і на другий навчально-тренувальний збір візьмемо молодих перспективних гравців, щоб вони в хороших умовах тренувались і прогресували. Це я маю на увазі Максима Івахно, Олександра Мельника і Дениса Устименка.

Чи всі здорові в команді?

Я незадоволений тим, що мікротравми отримали провідні гравці Кирило Ковалець і Євген Банада. Я б хотів, щоб вони більше грали. На превеликий жаль, вони провели мало ігрового часу. Сподіваюсь, що до другого збору ці футболісти підійдуть в оптимальних кондиціях.

2 лютого з Києва прилетить фахівець, який працює з молодіжною збірною, і проведе тестування. На другу половину зборів у нас заплановано шість спарингів, враховуючи той насичений графік внутрішнього чемпіонату із-за зміщення календаря для нашої збірної. Бо на старті другої частини чемпіонату на нас чекає непростий тиждень: два поєдинки в чемпіонаті, плюс кубкова гра.

Що до планів до другого навчально — тренувального збору?

Ми вилітаємо 31 січня на два тижні в турецький Бєлєк. Зупинимося в отелі «Susesi Luxury Resort».  2-го лютого проведемо  тестування. Перша гра відбудеться 3 лютого з казахським “Кайсаром” — володарем Кубка Казахстана, 6 лютого зіграємо з болгарським «Левскі», який посідає другу сходинку вищого болгарського дивізіону, на 9 лютого заплановано два поєдинки, один з яких з казахською командою Першої ліги «Кизил-Жар СК», друга зустріч під питанням, і 12 лютого зіграємо два поєдинки: з «Динамо»(Тбілісі) — чемпіоном Грузії та з нашим СК «Дніпро-1». 14 -го лютого вилітаємо додому, декілька днів вихідних і готуємось до матчу з «Колосом» у внутрішньому чемпіонаті.

На другому навчально-тренувальному зборі буде більше практики. Тренування, які були в Аланії, можна назвати специфічними. Це максимально силові вправи в тренажерному залі, інтервальний біг. Зараз будемо працювати над швидкісною витривалістю, короткими дистанціями, ну і звичайно, над швидкістю. Також зробимоакцент на тактиці. У нас практично кожного дня була теорія. Теж саме буде і на других тренувальних зборах. Сподіваюсь, що і погода і настрій футболістів, їх прагнення та бажання до роботи, всі ці компоненти додадуть міцності в той фундамент, який ми закладаємо на  другу частину чемпіонату.

 

Джерело: ФК Олександрія

 

 

Схожі публікації