Ірландець перед смертю записав повідомлення для свого похорону, щоб розсмішити скорботних близьких

Ірландець перед смертю записав повідомлення для свого похорону, щоб розсмішити скорботних близьких

13 жовтня на Reddit з’явився ролик з «найвеселіших похорон» в Ірландії. На відео декілька десятків людей стоять на кладовищі і спостерігають, як опускають труну. Але в якийсь момент традиційна ірландська музика переривається, і з-під землі роздаються стуки по дереву і голос: «Ей, випустіть мене! Де я, бл **, опинився? Випустіть, тут, бл **, темно! ».

Скорботні на похоронах почали сміятися. «Це Шей, я в коробці. Ні, я мертвий », — продовжив голос. Після хвилинної промови все закінчилося на словах «я просто хотів попрощатися з вами». Це, звичайно, не раптовий зв’язок з потойбічним світом — просто померлий чоловік заздалегідь записав гумористичний монолог для власного похорону.

Це був похорон Шея Бредлі (Shay Bradley) — жителя Дубліна, ветерана ірландської армії і батька чотирьох дітей. Судячи з запису з сайту rip.ie, Бредлі помер 8 жовтня 2019 року після тривалої хвороби. Похорон відбувся 12 жовтня на кладовищі Кілнамана, де і було знято відео.

Дочка померлого Андреа розповіла в Твіттері, що гумористичний запис — останнє бажання Бредлі: «Він хотів трохи підняти всім настрій в день нашої скорботи». Схожий твіт залишила і внучка автора запису: «Мій дідусь хотів, щоб ми покидали його похорон з посмішкою на обличчі».

Відео спочатку опублікувала в Фейсбуці ірландська організація ветеранів армії. У пості відзначили: «Днями нас запитували, в чому відмінність військового гумору від звичайного. Ось відео, яке все повинно вам пояснити ».

На Reddit високо оцінили задумку Бредлі: «Сміх сильно допомагає, коли стикаєшся з горем». Користувачі також стали ділитися своїми спогадами з незвичайних похорон:

Після похорону моєї бабусі-ірландки все повернулися додому — настрій був досить похмурим. Але несподівано почався грім і неподалік вдарила блискавка. Батько підняв очі і сказав: «Вона тільки потрапила на небеса і дізналася, що ми пустили в будинок протестантів». Всі засміялися, і тоді почалися справжні ірландські поминки.

Схожі публікації