Історії 10 успішних жінок з Олександрійщини представлять на фотовиставці

Історії 10 успішних жінок з Олександрійщини представлять на фотовиставці

В неділю, 5 вересня,  в галереї “Vashart” відкривається фотовиставка-перфоманс “Моє Я”.

У ході фотовиставки-перфоменсу будуть представлені світлини та артоб’єкти 10 жінок-героїнь родом з Олександрії та району, які самореалізуються у політиці, бізнесі, професії.

Крім портретів успішних жінок, які відчули своє призначення, глядачі вперше в Олександрії матимуть можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні, послухати аудіо розповідь, надихнутися артоб’єктом, що підсилює візуальну складову виставки.

Виставка триватиме до 30 вересня, але у день відкриття (5 вересня з 15.00 до 18.00 год) можна буде персонально поспілкуватися з учасницями-героїнями.

Фотовиставка-перфоманс “Моє Я” проводиться в рамках проєкту “Гендер стосується кожного та кожної”. Метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо гендерної рівності задля впровадження гендерних політик і розширення економічних, владних можливостей жінок в Олександрійському районі.

Проєкт реалізує ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” у партнерстві з ГО “Інша жінка”, ГО “Територія успіху”,  ГО “Спілка митців Олександрійщини”.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Представлена інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Схожі публікації