Італійська родина розшукує дівчину з Олександрівського району

Італійська родина розшукує дівчину з Олександрівського району

Ця неймовірна історія прийшла до нас з далекої Італії. Завдячуючи соцмережам до наших пошуків приєдналася українка Тетяна Дубковецька, яка нині мешкає в Італії. Вона й розказала, що італійська родина вже багато років розшукує дівчину з Олександрівського району, яку хотіла колись удочерити.

Жінка шукає дівчину, якій нині вже 23 роки. Цю дитину вона хотіла удочерити, проте їй це не вдалося зробити. Інформації про неї знає дуже мало, відомо тільки ім’я, прізвище і дата народження. Це Аліна Ходакевич 1996 року народження. Коли вони познайомилися з нею, дівчинці було шість років і ця дитина перевернула їм життя у доброму смислі.

– Ми мали її удочерити, але нас обманули морально й фінансово організація, яка займалася справами всиновлення в Україні. Ми витратили гроші, але дитину забрати так і не змогли, – розповідає італійка П’єра Бірона.

Жінка каже, коли вони приїхали в Україну, то Аліни вже не було в інтернаті, де вона виховувалася. Вона зробила запит на директора інтернату і на організацію в Італії, але про дівчинку більше жодної інформації не отримала. Згодом дізналася, що Аліну таки хтось удочерив в Італії.

– Ця дівчинка дуже запала у серце, я б хотіла дізнатися, де і як вона живе, обійняти її, – каже П’єра Бірона.

З усієї цієї історії у жінки лишилася лише фотографія дівчинки і конверт з адресою, де жила її бабуся. На конверті зазначено: Валентина Нагорна, село Івангород Олександрівського району Кіровоградської області.

Можливо бабуся Аліни досі проживає у селі, може, хтось знає, як склалася доля дівчинки чи де вона живе, просимо повідомити в редакцію «Кіровоградської правди» за телефоном: (097) 614-19-29. Ми дуже сподіваємося, що хороші люди з добрим серцем зустрінуться і обіймуть один одного.

текст: Любов Попович

фото: надане італійською родиною

Джерело

Схожі публікації