Візьми свої гроші і звали, – Ф’юрі вимагає у Джошуа дозволу на бій з Усиком

Візьми свої гроші і звали, – Ф’юрі вимагає у Джошуа дозволу на бій з Усиком

Чемпіон світу за версією WBC Тайсон Ф’юрі не відступає від ідеї провести бій з Олександром Усиком за звання абсолютного чемпіона світу. Ф’юрі буквально вимагає, щоб Ентоні Джошуа відмовився від реваншу з Усиком.

У ЗМІ з’явилася інформація, що Джошуа дійсно може відмовитися від реваншу з Усиком, якщо йому заплатять відступні. Промоутер Едді Хірн поспішив назвати суму – скажені 40 мільйонів доларів. Сам Джошуа не відкидає можливості погодитися на відступні й дозволити відбутися бою Усик – Ф’юрі.

Тайсон сказав, що хоче, аби Джошуа відсторонився і дозволив йому «рознести» чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBF Усика.

Слова Джошуа про те, що може взяти відступні? Я не висловлюватиму свою думку з цього приводу, тому що він подивиться це інтерв’ю і відмовиться відходити вбік. Я хочу, щоб він відсторонився, після чого я зможу повністю рознести Олександра Усика,– заявив Ф’юрі.

Розлючений Тайсон закликав Джошуа якнайшвидше визначитися з тим, що він хоче робити.

«Якщо Джошуа це зробить, то зробить якщо ні, то ні. Я скажу тільки одне: розберися з цим, чорт забирай. Візьми свої гроші і звали або ж бийся з цим хлопцем. Вибери одне чи інше», – резюмував чемпіон WBC.

Що відомо про наступний бій Усика
34-річний Усик після того, як 25 вересня переміг Джошуа, повинен провести реванш з британцем. Ентоні активував опцію про реванш у контракті. Українець та британець мають час до квітня 2022 року, щоб домовитися про бій. Інакше реванш не відбудеться. Та останнім часом все більше чуток про те, що Джошуа може відмовитися від реваншу. Тоді Усик зможе зустрітися з Тайсоном Ф’юрі, який у жовтні нокаутував Деонтея Уайлдера. Британець не поспішає підписувати контракт на бій з Ділліаном Уайтом і, схоже, чекає на рішення Джошуа. У команді Тайсона відкрито говорять, що хочуть бою з Усиком.

Джерело Спорт 24

Схожі публікації