Як пережити літню спеку: 5 найдієвіших порад

Як пережити літню спеку: 5 найдієвіших порад

Літо цьогоріч дивує: поки в деяких південних країнах люди мерзнуть, Європа потерпає від спеки. Температура повітря наближається до історичного максимуму. Але все ж таки більшість із нас радіє сонячним дням і поспішає засмагати, плавати, вибиратися веселими компаніями за місто… А от спека та задуха не до вподоби нікому.

Змусити сонце пекти менше ми не можемо. Але ми знайшли способи, що допоможуть вам нормально почуватися навіть у найспекотніші дні.

1.Не пийте холодну воду

Вона не втамовує спрагу, а навпаки виходить разом з потом. Пийте чай. А от солодку воду не варто, адже чим більше п’єш, тим більше хочеться.

2.Пийте холодний чай

Заваріть собі чай, охолодіть та пийте протягом дня. Можете кинути туди трохи меду, лимона, м’яти та додати лід. Не тільки смачно, але і корисно.

3.Не поспішайте, якщо виходите з дому

Якщо ви кудись йдете в спеку, головне не поспішайте та після кожного походу мийте стопи й щиколотки прохолодною водою. Там купа біологічно активних точок, це приємно і корисно.

4.»Японський кондиціонер» на допомогу

Геніальна штука. Просто спробуйте. Берете білу чисту хустинку, намочуєте у холодній воді та пов’язуєте на шию. Коли хусточка висихає, намочуєте знову. Приємний ефект настає буквально через кілька хвилин.

4.Одяг та взуття

Вибирайте легкий вільний одяг світлих відтінків з натуральних тканин – льону або бавовни, натурального шовку, щоб ваше тіло могло вільно «дихати». А ось синтетика створить ефект теплиці. У сонячні дні слід носити легкий головний убір: солом’яного бриля, панаму або хустку, також з натуральної тканини.

Джерело: 24 канал

Схожі публікації