Як позбутись залежності від смартфону?

Як позбутись залежності від смартфону?

Публікуємо допис олександрійської співачки Александри Моне, присвячений темі номофобії (почуття страху і занепокоєння у людини через відсутність її пристрою мобільного зв’язку — Вікіпедія) та боротьбі із залежністю від гаджетів. Орфографія та пунктуація автора збережені.

Добрий ранок, коханий, ГАДЖЕТ

Ранок нового дня, що може бути найкращим? Новий день, сповнений новими ідеями, сподіваннями, можливостями. Час змінювати себе, удосконалюватися, творити та робити своє життя кращим. Так! Ранок це час, коли ти належиш собі.

Чи не належиш?. !..

Поговоримо сьогодні про НОМОФОБІЮ і «ранкові гаджети», такі модні, яскраві, «рідні і дорогі».

Зранку наш мозок сприятливий для будь якої інформації, як позитивної так і негативної, він активно запускається  налаштовуючи нас на цілий день, і один такий короткий жест не помітний на перший погляд, вносить корективи в наш внутрішній стан на цілу добу.

Здавалося б, створені корпораціями телефони, які мають слугувати, поступово і масово витискаюсь нас із свого ж життя, займаючи превілегійне місце. Близько 80% людства тримає свій улюблений, ріднесенький в той же час підлий гаджет у себе під боком, на нічному столику (перепрошую, навіть до вбиральні з ним), а під подушкою треба ж, а ще «рядом треба на зарядочці», а якщо щось важливе «прийде» у вайбер або телеграм. Це один із страшних само способів «вбивства» свого самоконтролю який ми запускаємо самі, власними руками.

Ранковий будильник ніби-то!.. а там пішло-поїхало: провірити смс і вайбер і пошту, а Фейсбук? Ви що?! Як же без «лєнти новостєй», день пропав, якщо я не «лайкнув»!! І тут відбувається непомітне.

Негативні новини, сюжет, картинка побачив, а «перепостить» і пішло вірусне поширення негативу по «друзям» (треба ж поділитися, теж  хай подивиться!). Ось так цей «монстр прогресу» забирає можливість почати день з позитиву сіючи за одну секунду зерно негативного настрою, зневіри, невпевненості, злості , навіть агресії в результаті поганий настрій на весь день, який має назву «встав не з тої ноги», або «погано спав, сни погані».

Безумовно, і без цього вже винайдено  безліч методів контролю над людством, чіповані закордонні паспорти, ID картки, ідентифікаційні номери, вакцини які по-типу спасуть «мир», а замість цього поширюють ті ж самі віруси (поросячі, крисячі, котячі, курячі) в тому числі COVID-19, який має свої плани, щодо планети і повільно їх приводить в дію. Ці методи тримають мозок в постійному перенавантаженні, агресії, нами хочуть володіти та контролювати як фізично так і на усіх інших рівнях.

Та чи над усім можна поставити контроль? ..НІ!!!

Тепер більш детально розберемося, як телефони впливають на наш мега мозок і як він поступово заволодіває ним із самого ранку.

Мозок працює як і серце — весь час, а вночі навіть активніше аніж  вдень. До 3.00 годин ночі  відпочиває фізичне тіло, а ось з 3.00 і до 4.00 ранку мозок активно переробляє інформацію за минулий день. Після чого «обновлює» його і готує до нової інформації на наступний день. І Ось, зранку, коли  стан мозку перебуває в своєму найкращому ТЕТА-стані, що відповідає за нові ідеї креатив, так званий творчий стан і замість того, як відкрити себе новому дню, ми всіляким непотребом із соціальних мереж просто засмічуємо цей важливий канал, а потім в собі «носимо» 24 години, і ось звідси і поганий настрій та відсутність втілювати в життя, задумані плани звечора, мол «зроблю пізніше, може завтра, немає настрою».

Захистити себе дуже просто, та це вже як в спорті, та дієті,без сили волі та постійних тренувань не вийде. Та ми, як були, так і залишаємось самою вольовою нацією і наше здоров’я, здоровий глузд в наших руках. До речі, про здоровий глузд молодих матусь. Зустрічаємо все частіше маленьких дітей з телефоном в колисці, коли матусі годують маленьких діток, а щоб краще спав, а щоб мовчав, а щоб не відволікав… і.т.д і тут скрізь маленький «підлий» помічник. І тут з колиски своїми ніжними, турботливими материнськими руками ми і прививаємо залежність своїм діткам, а потім самі «пожинаємо плоди» інтернет — залежності починаючи з віку 1+ ….

Давайте вже зараз задумаємося, на якому рівні цієї страшної залежності ви і ваша сім’я, і спробуємо почати вже завтра свій  ранок так, щоб ви були щасливі в ньому.

  • Заведіть звичайний будильник біля себе (не на телефоні!!)
  • Відкриваючи очі, згадайте , що вам наснилося
  • Випийте склянку води
  • Подякуйте Богові за новий день
  • Скажіть близьким і рідним як ви їх любите
  • напишіть список справ на день
  • І вже після сніданку беріть свого «друга» в руки.
  • Лягайте спати і залишайте свій телефон в іншій кімнаті чи на кухні

Тиждень такого режиму і ви зрозумієте , які можете бути щасливими. Даруйте себе Собі! Своїм близьким та рідним. Наші звички в наших руках.

Автор: Александра Моне

Схожі публікації