Як проходив концерт «Зимові спогади» в ОДМШ? ФОТО

Як проходив концерт «Зимові спогади» в ОДМШ? ФОТО

Олександрійська дитяча музична школа активно готується до 65-річного ювілею закладу. 27 січня у концертному залі музичної школи відбувся перший концерт із серії ювілейних заходів під назвою «Зимові спогади», у якому взяли участь в переважній більшості випускники минулих років.

Всі вони навчались на відділі сольного співу в класі Анжели КУЗЬМІНОВОЇ. У цьому році викладач перетнула 30-річний ювілей своєї педагогічної діяльності, тому колишні учні, а нині – студенти музичних коледжів та академій, вітали і музичну школу, і свого наставника з пам’ятними датами.

Назва заходу є дуже символічною: Анжела КУЗЬМІНОВА протягом усього концерту згадувала кожного свого учня теплими, щирими словами, розповідала про навчання і творчі досягнення, здобуття професії на сучасному етапі, на екрані демонструвались світлини різних років учасників концерту. Цікавим був розвиток «сюжету» концерта.

Першими на сцену вийшли найменші учні школи, які навчаються у підготовчому класі, це Дар’я ШЕВЧЕНКО та  Анна САВЕНКО. Продовжили концерт уже дорослі учні, красиві і впевнені, які, наближаючись до фіналу, невдовзі мають закінчити школу – вокальний ансамбль старших класів «Чарівні перлини».

А потім, один за одним, свій талант слухачам дарували випускники школи минулих років, які з’їхалися до школи з різних міст України. Вокальні твори української і світової класики прозвучали у виконанні Захарія ПАЗИНИЧА, студента Дніпропетровського музичного  коледжу ім. М.І. Глінки, Єлизавети ЗАДОЇ, студентки Олександрійського коледжу культури і мистецтв, Беатриси БРІГУЛІО, студентки Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, Вікторії ПАНАЙОТОВОЇ та Сергія ЧАБАНА, студентів Одеської Національної Музичної Академії ім. А.В. Нежданової, Катерини МАЛОРОДНОЇ, студентки Полтавського коледжу мистецтв ім. М.В. Лисенка та Анастасії ГАВАЗИ, випускниці Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, артистки Харківського Національного Академічного театру опери і балету ім. М.В. Лисенка. Випускниця школи Анна ОРЛОВА, яка зараз працює в Польській освітній школі викладачем музики та вокалу, передала відео- та музичне привітання колективу школи з нагоду ювілею.

Те, що побачили й почули присутні у залі, вразило абсолютно всіх! Відчуття, якими наповнювався зал, важко було описати словами… прискорене серцебиття, затамований подих і щирі сльози насолоди – такі емоції не часто переживаєш на концертах! І, звісно, у цьому – величезна заслуга учасників концерту, які своїм щирим виконанням змогли доторкнутися до найглибших куточків душі слухача…

Публіка ще довго не відпускала виконавців зі сцени після закінчення концерту… Зворушливими і світлими для всіх стали зимові спогади про вихованців школи, які тепер дарують душевне тепло і яскравий талант вдячному слухачеві.

Схожі публікації