Як пройшла благодійна акція від «Файно маркет» ФОТО

Як пройшла благодійна акція від «Файно маркет» ФОТО

У грудні 2019 року «Файно маркет» у співпраці з благодійним фондом — «Оберіг життя» започаткувала проект, який отримав символічну назву «5 копійок на благодійність».

Всією мережею магазинів «Файно маркет» були розміщенні скриньки,куди всі бажаючи могли принести копійки, які виходять з обігу та більш ніде не приймаються, окрім банківських установ.

Проект був направлений на те,щоб зібрати кошти на новорічні подарунки дітям з онкологічними захворюваннями, які лікуються в КНП обласній клінічній дитячій лікарні обласної ради  м.Кропивницького, адже кожен маленький пацієнт міг написати листа, про яку іграшку він мріє понад усе, та отримати її у подарунок.Побажання дітей нам передала Світлана Леонідівна Власюк (Старша медична сестра гематологічного відділення).

«Бажання наших діток були дуже різноманітні- ляльки, іграшковий посуд, дитячі візочки для пупсів, конструктори, автівки на радіо управлінні, набори для творчості, смарт часи тощо.Дуже вдячна всім, хто долучився до акції, від фонду «Оберіг життя» та «Файно Маркет» за подарунки для дітей.Новорічні свята це не тільки яскраво прикрашені вітрини, запах мандарин та мерехтіння вогників, це час робити добрі справи.Від імені всіх дітей висловлюймо подяку місцевій компаній «Файно маркет», що знайшли час та організували акцію та подарунки.»-каже Світлана Леонідівна.

«Здивуванню не було меж,коли ми,по закінченню акції почали отримувати скриньки та відкривати їх,монет було величезна кількість,що здивувало, купюр було теж багато. Номіналом 1,2,5,20,50,100 і навіть 200 грн.Також були копійки інших держав: польські злоті, євроценти та інші.»- розповіла нам представник фонду «Оберіг життя» — Тетяна Баранник.

«Дитинство дітей з онкологічними захворюваннями — сумне та сіре.Крапельниці, пігулки та курси хіміотерапії. Попри хворобу,вони все ще діти зі своїми дитячими бажаннями та мріями.Їм так само хочеться свята,яскравих емоцій та подарунків від Діда Мороза, як і звичайним діткам. Це наштовхнуло нас на питання — що ми можемо зробити, щоб ці діти відчули себе такими ж,як інші, необділеними увагою,святом та дивами. Так народилася акція  «5 копійок на благодійність», де усі охочі мали змогу допомогти конкретним діткам посміхнутися та стати трохи щасливішими», — прокоментувала Алла Зленко керівник відділу з маркетингу «Файно маркет».

Було зібрано 7586 грн Сума була подвоєнна «Файно Маркет».

Тож До Старого Нового року 25 дітей з гематологічного відділення дитячої обласної лікарні в м. Кропивницький отримали омріяні подарунки, кошти які були зібрані,«Файно маркет»подвоїв та закупив подарунки.
«Файно маркет» має намір продовжувати надавати посильну благодійну допомогу дітям Кіровоградської обласної клінічної дитячої лікарні з незаперечною надією на повне видужання юних пацієнтів.
Наступний проект на розгляді — постійне наповнення «Скринька хоробрості» для юних пацієнтів.

Схожі публікації