Як скинути зайву вагу без дієт та голодування?

Як скинути зайву вагу без дієт та голодування?

З початком весни загострюється традиційна боротьба прекрасної половини людства із зайвими кілограмами, набраними за зиму. Щоб привести свою фігуру в порядок, далеко не кожна жінка має вільний час та бажання для занять спортом, які так добре допомагають у вирішенні даного питання.

Чи можна скинути зайву вагу без виснажливих тренувань, дієт і голодування? Із цими питаннями інформаційний портал AlexCity звернувся до сертифікованого інструктора здорового харчування Юлії Міщенко.

«Знизити вагу без шкоди для здоров’я та активних фізичних навантажень цілком реально. Для цього навіть не потрібно вживати жодні медичні чи немедичні засоби. Єдина умова – правильне та збалансоване харчування», — зазначає Юлія.

Вона розробляє програми здорового харчування та влаштовує марафони стрункості для жінок, які ведуть малорухомий спосіб життя і не мають достатньо часу для тренувань.

«Це не дієта, а збалансований раціон, що включає в себе необхідні організму складові», — наголошує Юлія Міщенко.

Тривалість програми 28 днів. Марафон стрункості проходить дистанціно у групі Viber.

«Щоб приєднались до марафону, нікуди не потрібно їхати, треба лише бажання скинути зайву вагу та мінімум часу на приготування, — підкреслює Юлія Міщенко. — Та й вартість участі в одному марафоні цілком доступна».

Щотижня учасники отримують детальне меню, що складається зі звичайних продуктів. Рецепти швидкі в приготуванні, а страви дуже смачні. Їсти потрібно 5 разів на день – 3 основних прийоми їжі й 2 додаткових. Обов’язковим є чітке дотримання рецептури та відмова на час марафону від спиртних напоїв. Прийоми їжі можна визначити відповідно до свого графіку та способу життя з інтервалом 2,5-3 години між прийомами. Вечеряти бажано не пізніше як за 2-3 години до сну.

«Мета участі в програмі – скинути зайві кілограми до комфортної для себе ваги. Дівчата не витрачають багато часу на приготування. Порції достатні, щоб не відчувати голоду. Організм отримує все необхідне, при цьому не перебуваючи в стресі», — каже Юлія.

Її власним досягненням стали 12 кілограмів, скинутих протягом 3 місяців. Вага сходить поступово. Чим більше початкова збиткова вага, тим більше людина може скинути за 28 днів. Результати групи  — 3-11 кг за один марафон. А якщо додати до збалансованого харчування ще й фізичні навантаження – результат буде фантастичним, однак не всі мають можливість та час на тренування, деяким вони протипоказані за станом здоров’я.

«До речі, чоловікам простіше скинути вагу, — ділиться досвідом інструктор здорового харчування Юлія Міщенко, — як правило, учасниці марафону стрункості – жінки, втім результати чоловіків, що долучаються до нас, вражають – 11 кг за місяць».

Юлія підкреслює, що продукти для марафону (овочі, фрукти, м’ясо птиці, риба, крупи, зелень) легко можна придбати в супермаркеті. Страви цілком традиційні — вареники, кекси, піца, борщ, суп. Навіть їх смак мало чим відрізняється від звичних нам борщів та супів, втім рецептура приготування все ж інша. Марафонці запасаються необхідними продуктами на тиждень, а під час приготування невід’ємним атрибутом мають бути кухонні ваги, адже кількість розрахована до граму.

Приготовані страви Юлія ретельно контролює і дає свої рекомендації, якщо певний продукт потрібно замінити: «Хтось не любить каші чи, наприклад, грейпфрут. Все це легко замінюється. Головне, чітко дотримуватись денного вмісту калорій в продуктах».

Важливо не забувати в достатній кількості пити воду. «Далеко не кожен починає свій ранок зі склянки теплої води. Навіть після марафону у дівчат залишається корисна звичка пити воду зранку. Коли ми п’ємо протягом дня чай або сік – це не вода, на це також треба звернути увагу. Так само часто ми плутаємо відчуття спраги з відчуттям голоду. Якщо хочеться їсти, варто спершу випити склянку води і почекати 10-15 хвилин», — наголошує Юлія Міщенко.

Відповідаючи на питання, як довго триває марафон стрункості для учасників групи, Юлія зазначає: «Комфортна вага для кожного поняття індивідуальне. Комусь достатньо місяця, комусь треба пройти кілька марафонів. У нас в групі дівчата з усієї України. Ми завжди підтримуємо один одного, а фото дівчат «до і після» вражають і надихають».

Старт чергового марафону стрункості 6 квітня. Приєднатись можна, написавши Юлії в Direct або Viber (0958242484).

Схожі публікації