Які питання були розглянуті на робочому засіданні громадської ради?

Які питання були розглянуті на робочому засіданні громадської ради?

6 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради.

На розгляд присутніх було винесено чотири питання.

З першого питання щодо легалізації найманої праці та «тіньової» зайнятості населення доповів начальник управління економіки Ростислав Черевашко. За його інформацією з початку поточного року здійснено аналіз 21 підприємства, які нараховували заробітну плату, нижчу мінімального розміру. За результатами перевірок складені довідки з пропозиціями щодо усунення недоліків та проведено роз’яснювальну роботу з роботодавцями. Що стосується легалізації найманої праці, за 9 місяців було обстежено діяльність 777 суб’єктів господарювання, у яких виявлено 170 неоформлених працівників. У результаті проведеної роботи було оформлено 153 працівників, економічний ефект від працевлаштування яких на кінець року має становити 1,2 млн грн. Також проводяться спільні перевірки з інспекторами Держпраці, в ході яких виявлено приватне швейне виробництво з використанням 16 незареєстрованих працівників. За даною перевіркою складено припис і дане питання тримається на контролі.

З другого питання стосовно фінансування громадських організацій у 2022 році доповів начальник відділу внутрішньої політики Євген Писаревський. Він довів інформацію про проведення відкритого конкурсу на отримання безповоротної фінансової допомоги з місцевого бюджету на реалізацію проєктів і програм соціальної спрямованості, терміни подання документів, умови участі та окреслив можливі напрямки використання виділених коштів.

Третім і четвертим питаннями присутні обговорили заходи, які передбачаються до Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та річниці визволення України від фашистських загарбників, що відзначатимуться у жовтні.

Своєю чергою, секретар міської ради Вікторія Косяк заслухала та обговорила з присутніми пропозиції щодо відзначення відповідних свят, а також звернення ветеранської організації стосовно допомоги у розв’язанні питань незахищених категорій громадян, які потребують особливої уваги.

У ході засідання головний спеціаліст територіального управління юстиції Олексій Матронін ознайомив з інформацією, яку громадські організації, що мають статус юридичних осіб, мають подати до державного реєстру.

За результатами засідання громадська рада прийняла рішення взяти інформацію до відома та взяти участь у заходах з нагоди вищевказаних свят.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *