Юна олександрійка стала лауреатом міжнародного конкурсу

Юна олександрійка стала лауреатом міжнародного конкурсу

З 26 по 27 вересня 2020 року у м. Черкаси в онлайн режимі проходив Всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах «Bravo Viola», а з 1 по 14 листопада – Міжнародний конкурс скрипалів імені Мирона Полякіна.

Конкуренція на конкурсах була дуже високою. На Міжнародному конкурсі скрипалів імені Мирона Полякіна участь взяли учасники з: України, Казахстану, Об`єднаних Арабських Еміратів, Білорусії, Польщі, Росії, Молдови та Норвегії. До участі у роботі журі були запрошені видатні діячі музичного мистецтва України, Чехії, Ізраїлю, Польщі та Білорусії.

Учениця Олександрійської дитячої музичної школи Єлизавета ПОГОРІЛА (клас викладача Світлани ГОРОДЕЦЬКОЇ, концертмейстера Ірини ФЕДОРЕНКО) гідно представила нашу школу на вищезазначених конкурсах та зайняла почесні призові місця серед багатьох учасників. Єлизавета отримала Лауреата ІІ премії на Всеукраїнському конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах «Bravo Viola» та лауреата ІІІ премії на Міжнародному конкурсі скрипалів імені Мирона Полякіна.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

 

Схожі публікації