Юний скрипаль з Олександрії виступив на різдвяному концерті у Києві. ФОТО

Юний скрипаль з Олександрії виступив на різдвяному концерті у Києві. ФОТО

2019 рік добігає завершення, але учні Олександрійської дитячої музичної школи продовжують випробовувати свої сили на нових мистецьких заходах .

У листопаді 2019 року представники Центру культурних ініціатив «Responsible future» запросили учня Олександрійської дитячої музичної школи, Артура ЧОРНОГО, взяти участь у передріздвяному концерті у столиці України.

Концерт класичної музики у виконанні талановитих дітей України в передріздвяний день або на День Святого Миколая вже став доброю традицією. Шостий рік поспіль центр культурних ініціатив «Responsible future» відчиняє двері в казковий день, коли збуваються дитячі мрії. Саме тут глядачі мають нагоду почути нове майбутнє України. Від Парижа до Нью-Йорка, від Брюсселя до Вашингтона ці діти змушували найвибагливішу аудиторію скандувати «Vivat Ukraine!». Вже вшосте проводяться такі програми, де на одній сцені виступають діти й відомі митці.

19 грудня 2019 року в м. Києві, на території національного заповідника «Софія Київська» в концертному залі «Хлібня» відбувся різдвяний концерт у виконанні талановитих дітей України. Серед 10 учасників різдвяного концерту був і талановитий скрипаль з Олександрії, учень Олександрійської дитячої музичної школи Артур ЧОРНИЙ (клас викладача Світлани ГОРОДЕЦЬКОЇ, концертмейстера Ірини ФЕДОРЕНКО). Щирі аплодисменти публіки були найкращим підтвердженням його таланту і виконавської майстерності, а також, високого професіоналізму Світлани ГОРОДЕЦЬКОЇ та Ірини ФЕДОРЕНКО.

Схожі публікації