Юний скрипаль з Олександрії виступив на сцені Одеської обласної філармонії

Юний скрипаль з Олександрії виступив на сцені Одеської обласної філармонії

З 8 по 10 листопада 2019 року у м. Кам’янка Черкаської області проходив XVII Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І. ЧАЙКОВСЬКОГО.

Головну нагороду конкурсу — премію ГРАН-ПРІ отримав учень Олександрійської дитячої музичної школи, талановитий скрипаль Артур ЧОРНИЙ (викладач Світлана ГОРОДЕЦЬКА, концертмейстер Ірина ФЕДОРЕНКО). Крім того, члени журі вручили Артуру  запрошення і сертифікат на участь в музичному проекті Одеської обласної філармонії ODESA MUSIC OLYMP.

24 листопада 2019 року в місті Одеса відбувся концерт «Подарунки композиторів – класиків дітям». Захід відноситься до циклу концертів Абонемент №1 «Юний меломан», який спрямований на збагачення кругозору юних слухачів. У концерті взяли участь талановиті учні  мистецьких шкіл України, Лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.  Приємно відзначити, що серед учасників  музичного проекту був і талановитий скрипаль з Олександрії Артур ЧОРНИЙ. У свої 15 років Артур має багато яскравих перемог на Всеукраїнських і Міжнародних музичних конкурсах. На сцені Одеської обласної філармонії Артур виконував твори П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО. Щирі аплодисменти публіки були найкращим підтвердженням таланту і виконавської майстерності Артура ЧОРНОГО та високому  професіоналізму педагогічних працівників школи – Світлани ГОРОДЕЦЬКОЇ та Ірини ФЕДОРЕНКО.

Підтримка обдарованих дітей є надзвичайно актуальною в наш час, адже дітям важливо відчути, що їхні зусилля та виснажлива праця оцінені глядачами та професійними музикантами.

Схожі публікації