Кабмін підпорядкував Держкомтелерадіо Міністерству культури, молоді і спорту

Кабмін підпорядкував Держкомтелерадіо Міністерству культури, молоді і спорту

Кабінет Міністрів України передав Державний комітет телебачення і радіомовлення України у підпорядкування Міністерству культури, молоді та спорту України

Це закріплено постановою Кабміну №885 від 16 жовтня 2019 року. Відтепер за забезпечення формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення відповідає міністерство. Мінкультури також забезпечує формування та реалізацію державної політики в сполучених сферах: у сфері інформаційного суверенітету та інформаційної безпеки України; у сфері державного іномовлення; в інформаційній та видавничій сферах, а також у сфері кінематографії.

При цьому основними завданнями Держкомтелерадіо є участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада призначила Володимира Бородянського на посаду міністра культури, молоді та спорту України.

До цього він працював в медіа-просторі і був генеральним директором телеканалу СТБ, керівником групи StarLightMedia, яка є холдингом Віктора Пінчука, з кінця липня був радником президента Володимира Зеленського.

Джерело

Схожі публікації