Кабмін запровадив карантин в Україні через коронавірус

Кабмін запровадив карантин в Україні через коронавірус

Уряд запланував введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. А також Кабмін забороняє експорт товарів протиепідемічного призначення.

Кабінет міністрів опублікував рішення про введення карантину в Україні. Про це повідомляє прес-служба уряду в середу, 11 березня.

У документі говориться, що прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для нагальних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву.
Одночасно, для виконання цього рішення, до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідемічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.
«Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів», — йдеться в повідомленні.
Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.
Крім того прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінґу на відстані в Міжнародному аеропорту Бориспіль.
Раніше нардеп повідомляла, що Кабмін ввів карантин через коронавірус.

Схожі публікації