Карантин в Україні планують продовжити ще на два місяці

Карантин в Україні планують продовжити ще на два місяці

Офіційно карантин в Україні триватиме до 31 серпня. Однак вже з’явилася інформація, що обмеження можуть вчергове продовжити. Цього разу йдеться про продовження аж до листопада зі значними додатковими обмеженнями. Сам карантин по всій Україні може закінчитися лише у 2021 році.

Карантин в Україні знову можуть продовжити

Кабінет Міністрів України пропонує продовжити карантин до 1 листопада 2020 року. Таку пропозицію висунули на нараді в президента через зростання кількості нових випадків коронавірусу, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Проте влада зазначає: хоч кількість нових інфікувань зростає, до суворих обмежень, які діяли у квітні-травні, не вдаватимуться.

«Карантин повинен залишатися адаптивним і необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – наголосив глава держави.

Доки в Україні можуть продовжити карантин: прогноз

Ситуація з коронавірусом в Україні та світі досі складна, тому карантин можуть продовжувати ще місяцями. На думку голова медичної комісії Києва Олега Гелевея, українці мають бути готові, що обмеження можуть тривати до літа 2021 року.

«У світі на сьогоднішній день побито рекорд у 5 мільйонів активно хворих на COVID-19, і ця тенденція постійно зростає. Світла в кінці тунелю ще не видно. У тому числі його не видно і в Україні. Ми маємо бути готові, що це питання не буде вирішено не тільки до нового року, а можливо й до кінця весни 2021 року», – сказав Гелевей.

 

Джерело: 24 канал

Схожі публікації