Кіровоградська область: поліція охорони обладнала 496 закладів освіти кнопками термінового виклику поліції

Кіровоградська область: поліція охорони обладнала 496 закладів освіти кнопками термінового виклику поліції

7 квітня 2023 року Кабінетом Міністрів України ухвалено Концепцію безпеки закладів освіти, яка передбачає нові підходи до пожежної безпеки, охорони дитсадочків і шкіл із залученням поліції, організації пропускного режиму, відеонагляду тощо. 

Відтепер місцева влада, освітяни та співробітники правоохоронних органів зобов’язані вживати відповідні заходи безпеки та контроль за правопорядком у закладах освіти.

  • З метою реалізації завдань визначених Концепцією на території Кіровоградської області до пульта централізованого спостереження поліції охорони області ми вже під’єднали 496 закладів освіти, і це понад 66% від загальної їх кількості в області. Підрозділи поліції охорони та правоохоронці груп реагування відділів поліції Кіровоградської області  спроможні  забезпечити безпеку в усіх закладах освіти та гарантувати правопорядок у регіоні, – зазначив начальник Управління поліції охорони полковник поліції Володимир Величко. 

На сьогодні, найпоширеніший вид охорони в освітніх закладах — це встановлення ручної системи «Термінового виклику поліції». У разі небезпеки працівник навчального закладу натискає кнопку та активує сигнал тривоги й вже за лічені хвилини на місце спрацювання виїжджає наряд поліції для забезпечення безпеки.  

Діти — наше майбутнє. Їхній захист — наша відповідальність.

Джерело: Управління поліції охорони в Кіровоградській області

Схожі публікації