Коли до України прийдуть заморозки: прогноз від синоптиків

Коли до України прийдуть заморозки: прогноз від синоптиків

Вже з п’ятниці, 18 вересня, в Україні очікується значне похолодання. В Україні відбудеться вторгнення арктичного повітря, через що очікується різке зниження температури повітря. Лише з 23 вересня поступове підвищення температури.

Коли в Україні чекати перших заморозків

Про погіршення погодних умов по всій території України повідомляє Укргідрометцентр. За даними синоптиків, вже 18 – 19 вересня внаслідок вторгнення арктичного повітря, в Україні очікується різке зниження температури повітря. Похолодання буде у західних, північних, східних та центральних областях. Похолодає в середньому на 10 – 12 градусів у порівнянні з попередніми днями.

18 вересня заморозки очікуються лише на Волині, Львівщині, Рівненщині та Тернопільщині. Вже з 19 вересня погіршення погодних умов очікується і на решті території України, окрім південних областей. Вночі тут буде від +2 до +8 градусів. На поверхні грунту та місцями у повітрі заморозки близько 0 градусів. Вдень температура підійматиметься до +9…+15 градусів.

Похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру 15 – 20 метрів за секунду.

Дещо тепліше в цей час буде на Закарпатті. Вночі стовпчики термометра опускатимуться до +5…+10 градусів, а в день буде до +14…+19 градусів.

Прохолодно в Україні буде і 20 – 22 вересня. Поступове підвищення температури розпочнеться з 23 вересня.

Якою буде погода у вересні

  • Температура повітря восени буде вищою за норму. Відповідну інформацію озвучила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.
  • За її словами, літня погода протримається й у вересні.
  • Вересневі дні будуть теплими, однак в нічні години температура буде серйозно опускатися.
Джерело: 24 канал

 

 

Схожі публікації