Коли планується відкриття кінотеатру в Олександрії?

Коли планується відкриття кінотеатру в Олександрії?

У колишньому кінотеатрі «Жовтень» повним ходом йдуть ремонтні роботи.

Як розповів представник підрядної організації — ТОВ «РБК Інтерресурси» Михайло Іванов, перший етап робіт уже виконано: замінено покрівлю, відремонтовано фасад і укріплений фундамент. Також відновлено між’ярусне перекриття і збільшена площа 2-го поверху.

Зараз закінчується реконструкція зовнішніх інженерних мереж і їх підключення до міських комунікацій водо-, тепло- та електропостачання. Усередині відновлені всі старі перекриття, які були демонтовані в ході реконструкції, сходові марші і йде підготовка до внутрішнього оздоблення.

Третім — заключним етапом буде благоустрій території, зокрема, укладання тротуарної плитки аж до проїжджої частини Соборної площі.

На жаль, заявлене на кінець цього року відкриття відкладається мінімум на півроку і, ймовірно, відкриття відбудеться влітку 2020 року.

Керівник проекту «Кіно Club» Михайло Бежан повідомив, що всі заявлені плани по функціонуванню кінотеатру, який буде називатися культурно-розважальним центром «Кіно Club», залишаються.

Це будуть два кінозали зі зручними сидіннями на 180 місць кожен, з можливістю перегляду фільмів в форматах 2D і 3D, розважальний центр і кафе. Все запропоноване буде відповідати найсучаснішим вимогам і відповідати новітнім технічним досягненням.

У кінотеатрі на цифровому обладнанні будуть демонструватися прем’єрні фільми, тобто, глядач побачить все те ж саме, що і в столичному кінотеатрі — в той самий день і в тій же якості. Для цього вже укладені договори з власниками фільмів і прокатними студіями.

У холі кінотеатру буде виділена велика зона для відпочинку, зона фастфуду з широким асортиментом страв, напоїв і традиційним попкорном.

У підвальному приміщенні будуть розташовуватися роздягальні, туалети, можливо, сучасний тренажерний зал. Також в планах створення дитячої ігрової зони з іграшками, каруселями, гойдалками. Тут батьки зможуть залишати дітей під наглядом вихователів, а самі зайнятися своїми справами.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації