Коли відпочинок ОК ?

Коли відпочинок ОК ?

У зв’язку з розповсюдженням коронавірусу у світі, для олександрійців стало проблемою літнього відпочинку для себе та своєї родини. Адже в нинішніх умовах відпочинок повинен бути: безпечним, комфортним та доступним. Ми звернулися до директора турагенції «Отдых-Ок», Ігоря Мотайла  за консультацією по відпочинку.

«Отдых-Ок» – це мережа Туристичних агентств. Напрямок яких: доступний відпочинок в межах України.

Скільки років Вашій турфірмі, досвід роботи з клієнтами ?

– Перше агентство було відкрито ще в 2012 році і спеціалізувалося тільки на морському відпочинку в літній сезон. На даний момент кількість наших задоволених клієнтів перевищує 6 000 чоловік,
ми розширили наш спектр послуг і пропонуємо відпочинок в різних куточках України цілий рік.

Ви маєте ефективний сайт, унікальний контент ?

– У турагентстві «Отдых-Ок» працює команда фахівців. Отримати всю детальну інформацію можна, через наш сайт: otdix-ok.com, на нашій сторінці в інстаграм: @leto.ok, фейсбук та будь-яким зручним месенджером, або ж просто зателефонувавши нашим операторам. Для нас дуже важливо, щоб клієнту було зручно бронювати свій відпочинок.

Офіс:

Зараз в Олександрії у нас два діючих офіса, за адресою вул. Г.Усика, 45 і вул. Козацька, 41 (всередині ринку «Айсберг»).

Наші офіси самі затишні і гостинні: ми дуже любимо пригощати наших клієнтів кавою і цукерками, адже відпочинок починається з його організації. Наші менеджери дуже уважні до побажань наших гостей, адже для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений своїм відпочинком.

Путівки:

Можна організувати відпочинок під будь-які побажання і бюджет.
Ми працюємо у всіх напрямках України: організовуємо відпочинок на Азовське та Чорне море, Карпати і Закарпаття, тури вихідного дня, індивідуальні тури, дитячі тури, надаємо послуги проїзду …

У нас дуже великий спектр послуг!

 

 

Схожі публікації