Кольоровий всесвіт Людмили Кривенко презентували в науковій книгозбірні

Кольоровий всесвіт Людмили Кривенко презентували в науковій книгозбірні

У відділі мистецтв обласної книгозбірні калейдоскопом кольорів відкрилась художня виставка майстрині Людмили Кривенко.

Така улюблена й очікувана містерія порадувала відвідувачів та гостей новими витворами з арт-квілту, крейзі, клаптикового шитва та художнього стеблування. Також були представлені роботи, які вже встигли полюбити поціновувачі творчості цієї самобутньої та позитивної художниці клаптикового мистецтва.

37 картин наповнили мистецьку залу світлом та затишком кольорової гармонії. Безліч теплих і щирих слів лунало в цей день на адресу Людмили Іванівни від колег-майстринь Людмили Чистякової та Ірини Кудревич, меценатки Ірини Саєнко, музейників Ганни Осіпової, Віти Чернової та Павла Рибалка, видавчині Тамари Саміляк. Осінні хризантеми наповнювали залу своїм терпким і свіжим ароматом.

За доброю традицією мисткиня приготувала до 50 подарункових сюрпризів – розіграш картин, шоперів, ланч-матів, ляльок-мотанок, сумок, прихваток, серветок. Атмосфера позитиву та радості захопила всіх присутніх на відкритті виставки.

Картини, «написані» клаптиками яскравої тканини, вважаються досить молодим рукоділлям, що знаходиться на кордоні між декоративно-ужитковим та образотворчим мистецтвом. Твори Людмили Кривенко – це живопис, виконаний особливим «фарбами». Це картини, які запрошують глядача у свій світ, наповнений сонцем та морем, весняним дощем та оксамитом квіткових бутонів, запахом яблук та полуденного різнотрав’я. Кожна з них неповторна, адже створена серцем, душею і великим талантом пані Людмили.

Джерело: З перших уст

Схожі публікації