«Колос» і «Олександрія» зіграли в нічию

«Колос» і «Олександрія» зіграли в нічию

«Олександрія» приїхала до Києва після непростого виїзду в Вольфсбург до одного з лідерів Бундесліги. У Європі провідні клуби до подібного графіку давно звикли, підопічні ж Шарана вперше беруть участь в груповому турнірі єврокубків, тому вже по ходу турніру будуть звикати до непростого змагального ритму.

У порівнянні з матчем у Лізі Європи головний тренер «Олександрії» Шаран зробив відразу сім замін, в чому і був плюс для «Колоса», який здобув одну перемогу в останніх п’яти матчах чемпіонату. Суперники розпочали зустріч без розвідки, м’яч практично не затримувався в центрі поля, але в заключній стадії атаки футболісти обох команд діяли дуже сумбурно і воротам практично не загрожували.

Однак, часті порушення правил з обох сторін не тільки збили темп гри, але і погрожували обернутися травмами футболістів. Уже на початку зустрічі після зіткнення зі Стецьковим серйозно постраждав Ільїн, який повернувся на поле з перебинтованою головою. Цікаво, що хвилин через десять після першого зіткнення Стецьків знову грубо в’їхав в Ільїна, отримавши за свій фол жовту картку, але гравець «Колоса» все ж дограв зустріч до кінця.

Здавалося, що глядачі в першому таймі запам’ятають тільки численні фоли суперників, але на 43-й хвилині після подачі кутового необачно в своєму штрафному зіграв Лучкевич, що зачепив Оріховського, після чого арбітр призначив пенальті у ворота «Олександрії». Паньків, на рахунку якого є чимало відбитих ударів з 11-метрової позначки, вгадав напрямок удару Костишина, але не дістав м’яч, що влетів точно в нижній кут — 1: 0. Гол у роздягальню віщував цікавий другий тайм, адже олександрійці ніяк не заслужили піти на перерву в ролі команди, що відігрується.

У перерві Шаран провів дві заміни, підсиливши атаку Третьяковим, а в центр оборони вийшов майбутній автор голу Бабогло. До честі господарів, вони не стали грати на утримання рахунку, а деякий час гра йшла на зустрічних курсах. В середині тайму гості упустили реальний шанс зрівняти рахунок, коли з центру штрафного майданчика в дотик майже напевно пробивав Ковалець, але «Колос» виручив Волинець, що потягнув м’яч з нижнього кута. І все ж через пару хвилин рахунок став рівним. Численні стандарти на ворота господарів врешті-решт дали результат, після чергового навісу Гречишкіна з кутової позначки залишений без нагляду Бабогло головою пробив у нижній кут, в цьому випадку Волинець вже не допоміг «Колосу».

Гол гостей ніяк не вплинув на характер матчу, обидві команди прагнули до перемоги. Олександрійці більше суперника володіли м’ячем, але ближче до виграшу були господарі. За кілька хвилин до закінчення матчу побіг в контратаці Кожушко і з гострого кута потужно пробив під поперечину, але Паньків виручив, реабілітувавшись за невдалу гру в Вольфсбурзі. Нічия стала закономірним підсумком зустрічі, обидві команди швидше заробили по одному очку, ніж втратили по два.

Українська Прем’єр-ліга. 8-й тур

«Колос» — «Олександрія» — 1: 1

Костишин (45, з пенальті) — Бабогло (68)

Волков (13), Мілько (40), Оріховський (47) — Стецьків (25), Шендрик (45 + 3)

«Колос»: Волинець -Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець — Мілько — Оріховський, Ільїн, Волков (Морозко, 54), Костишин (Смирний, 71) — Нехтій (Кожушко, 80)

«Олександрія»: Паньків — Лучкевич, Дубра (Бабогло, 46), Шендрик, Стецьків — Запорожан — Шастал, Ковалець, Гречишкін, Задерака (Сітало, 78) — Безбородько (Третьяков, 46)

Арбітр: Дмитро Крівушкін

Стадіон: «Оболонь-Арена»

Джерело:

«Олександрія» приїхала до Києва після непростого виїзду в Вольфсбург до одного з лідерів Бундесліги. У Європі провідні клуби до подібного графіком давно звикли, підопічні ж Шарана вперше беруть участь в груповому турнірі єврокубків, тому вже по ходу турніру будуть звикати до непростого змагальному ритму.

У порівнянні з матчем у Лізі Європи головний тренер «Олександрії» Шаран зробив відразу сім замін, в чому і був плюс для «Колоса», який здобув одну перемогу в останніх п’яти матчах чемпіонату. Суперники розпочали зустріч без розвідки, м’яч практично не затримувався в центрі поля, але в заключній стадії атаки футболісти обох команд діяли дуже сумбурно і воріт практично не загрожували.

Однак, часті порушення правил з обох сторін не тільки збили темп гри, але і погрожували обернутися травмами футболістів. Уже на початку зустрічі після зіткнення зі Стецьковим серйозно постраждав Ільїн, який повернувся на поле з перебинтованою головой.Інтересно, що хвилин через десять після першого зіткнення Стецьків знову грубо в’їхав в Ільїна, отримавши за свій фол жовту картку, але гравець «Колоса» все ж дограв зустріч до кінця.

Здавалося, що глядачі в першому таймі запам’ятають тільки численні фоли суперників, але на 43-й хвилині після подачі кутового необачно в своєму штрафному зіграв Лучкевич, що зачепив Оріховського, після чого арбітр призначив пенальті у ворота «Олександрії». Паньків, на рахунку якого є чимало відбитих ударів з 11-метрової позначки, вгадав напрямок удару Костишина, але не дістав м’яч, що влетів точно в нижній кут — 1: 0. Гол у роздягальню віщував цікавий другий тайм, адже олександрійці ніяк не заслужили піти на перерву в ролі відіграється команди.

У перерві Шаран провів дві заміни, підсиливши атаку Третьяковим, а в центр оборони вийшов майбутній автор голу Бабогло. До честі господарів, вони не стали грати на утримання рахунку, а деякий час гра йшла на зустрічних курсах. В середині тайму гості упустили реальний шанс зрівняти рахунок, коли поле знижки шастати з центру штрафного майданчика в дотик майже напевно пробивав Ковалець, але «Колос» виручив Волинець, що потягнув м’яч з нижнього кута. І все ж через пару хвилин рахунок став рівним. Численні стандарти на ворота господарів врешті-решт дали результат, після чергового навісу Гречишкіна з кутової позначки залишений без нагляду Бабогло головою пробив у нижній кут, в цьому випадку Волинець вже не допоміг «Колоса».

Гол гостей ніяк не вплинув на характер матчу, обидві команди прагнули до перемоги. Олександрійці більше суперника володіли м’ячем, але ближче до виграшу були господарі. За кілька хвилин до закінчення матчу втік в контратаці Кожушко і з гострого кута потужно пробив під поперечину, але Паньків виручив, реабілітувавшись за невдалу гру в Вольфсбурзі. Нічия стала закономірним підсумком зустрічі, обидві команди швидше заробили по одному очку, ніж втратили по два.

Українська Прем’єр-ліга. 8-й тур

«Колос» — «Олександрія» — 1: 1

Костишин (45, з пенальті) — Бабогло (68)

Волков (13), Мілько (40), Оріховський (47) — Стецьків (25), Шендрик (45 + 3)

«Колос»: Волинець -Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець — Мілько — Оріховський, Ільїн, Волков (Морозко, 54), Костишин (Смирний, 71) — Нехтій (Кожушко, 80)

«Олександрія»: Паньків — Лучкевич, Дубра (Бабогло, 46), Шендрик, Стецьків — Запорожан — шастати, Ковалець, Гречишкін, Задерака (Сітало, 78) — Безбородько (Третьяков, 46)

Арбітр: Дмитро Крівушкін

Стадіон: «Оболонь-Арена»

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації