КП «Теплокомуненерго»: борг населення за спожите тепло 59 млн грн

КП «Теплокомуненерго»: борг населення за спожите тепло 59 млн грн

Котельні практично готові до роботи, однак є побоювання щодо вчасного початку опалювального сезону через те, що КП «Теплокомуненерго» не розрахувалося за спожитий газ і його транспортування.

На сьогодні всі міські тепломережі заповнені водою, наразі тривають гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем, а несправності, які виникають, оперативно ліквідовуються бригадами комунальників.

Погасити заборгованість підприємство не в змозі, оскільки на сьогоднішній день мешканці міста заборгували близько 59 млн грн. Тому міський голова С. Цапюк звернувся до олександрійців з проханням сплатити за спожиті послуги, аби вчасно розпочати опалювальний сезон.

Як доповіли керівники комунальних підприємств на сьогоднішній день запас піщано-соляної суміші, яка використовується для посипання доріг, заготовлено наполовину від необхідної норми. Також готується техніка до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Мер доручив комунальникам до 15 жовтня провести огляд спецтехніки, до кінця жовтня прогрейдерувати дороги, де це необхідно; управлінню ЖКГ забезпечити поповнення резерву палива, здійснити інвентаризацію електрощитових на предмет дотримання технічних вимог зі складанням відповідних документів; КП «СвітлоЦентр» необхідно підготувати програму по освітленню внутрішньобудинкових територій на наступні роки.
Також 9 жовтня буде проведено штабне навчання з керівниками комунальних підприємств із метою їх злагодженої співпраці у разі виникнення складних погодних умов і надзвичайної ситуації. Під час навчання використовуватимуться карти, схеми та номери телефонів аварійних служб.

Схожі публікації