Красунчик Флойд — грабіжник банків і народний улюбленець

Красунчик Флойд — грабіжник банків і народний улюбленець

Чарльз «Красунчик» Флойд заслужив повагу народу, знищуючи при пограбуваннях банків всі заставні папери, звільняючи сотні людей від виплат за іпотечними кредитами.

Коли після чергового пограбування банку, свідок описував його поліцейським як «приємного хлопця з щічками-яблучками», газети тут же прозвали гангстера — «красенем», а народ вважав його Робіном Гудом нової епохи.
Чарльз Флойд, наслідував зірви-голів Дикого Заходу, був безрозсудним, але благородним. Адже він віддавав бідним те, що взяв у багатих. І народ продовжував свято вірити, що Красунчик Флойд завжди намагається уникнути зайвої крові при пограбуванні банків.

Гангстер часу Великої Депресії, намагався створити собі образ американського Робін Гуда. Він ніколи не приховував обличчя, заходячи в банк, був ввічливий. Він красиво грабував банки і крім грошей, знищував записи по заставних. А від’їжджаючи від пограбованого банку, розкидав гроші з вікна автомобіля. Він був бандитом-романтиком, яких в Америці не було ні до, ні після нього.

Однак федеральна влада не вважала його шляхетним розбійником. «Красеня» підозрювали в участі в так званій «Бійні в Канзас-сіті», тоді при спробі звільнити затриманого гангстера були вбиті троє поліцейських і агент ФБР. І хоча Чарльз Флойд всіляко заперечував участь в бійні і навіть написав інтерв’ю в газету, ФБР все одно оголосило Флойда ворогом суспільства №1.

Вранці 22 жовтня 1934 Чарльз Флойд, озброєний револьвером і автоматом, вийшов з лісу на найближчу ферму, де після прохання отримав трохи їжі від господарів. Там він був виявлений агентами ФБР на чолі з Мелвіном Первісом, який до цього вже брав участь в ліквідації такого відомого гангстера, як Джон Діллінджер. Вони наказали йому зупинитися, але Красунчик Флойд обстріляв їх з пістолета-кулемета Томпсона, а потім швидко побіг до найближчого лісу. Співробітники ФБР відкрили по втікачу- злочинцеві вогонь, незабаром Флойд отримав важке поранення в живіт і праву руку від пострілів з вінчестера 38 калібру, зроблених офіцером Честером Сміттом, і впав на землю. Підійшовши до вмираючого Флойду Первіс сказав: «Красунчик Флойд, ти заарештований за злочини проти нації, назви імена своїх спільників і місця, де вони ховаються», на що злочинець відповів: «Я Чарльз Флойд, здається, ви вбили мене, вирушайте ж до диявола … », після чого відразу помер.

26 жовтня 1934 Чарльз Артур Флойд був похований в місті Акінсе, штат Оклахома. На його похороні були присутні близько 40 000 чоловік.

Схожі публікації