Кримінальні події тижня в Олександрії: як розкриваються крадіжки

Кримінальні події тижня в Олександрії: як розкриваються крадіжки

Протягом минулого тижня до Олександрійського відділу поліції надійшло 376 звернень про кримінальні правопорушення та інші події від мешканців міста, з яких 52 випадки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це «Голосу Громади» повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції майор Сергій Козловський.

У зареєстрованих кримінальних правопорушеннях питома вага скоєних крадіжок становить 40,4%. Крадуть переважно особисте майно громадян і… нерідко потрапляють за це до рук поліції. Речник міськвідділу розповів про декілька скоєних раніше злочинів, які були нещодавно розкриті правоохоронцями.

Так, 19 липня о 23.13 до Олександрійського відділу поліції  звернувся 37-річний мешканець міста, з приводу того, що того ж дня в період часу 15:30 по 16:00 він перебував у районі площі Покровської і там невстановлена особа таємно, з кишені його штанів викрала мобільний телефон «Ксеомі» чорного кольору. В ході проведення розшукових заходів, в скоєнні кримінального правопорушення було викритого 29-річного мешканця міста.

За фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України («Крадіжка»). Тривають слідчі дії.

13 серпня о 13:07 до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення, що того ж дня близько 13:00 невідомий, перебуваючи на проспекті Соборному, скориставшись відсутністю уваги з боку 37-річного містянина, зі столу шляхом вільного доступу таємно викрав мобільний телефон марки “Samsung”, чим спричинив власнику матеріалу шкоду на суму близько 5000 гривень. В ході проведення розшукових заходів, у скоєнні кримінального правопорушення викрито 30-річного олександрійця.

Проти нього порушено кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Слідство триває.31 липня о 16:10 до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення від 20-річної мешканки Олександрійського району, яка того ж дня в період часу з 15:00 по 15:30 перебувала в Олександрії і невідома особа вкрала у неї мобільний телефон марки “BLU DASH”, що завдало дівчині збитків на суму 3000 гривень. В ході проведення розшукових заходів, в скоєнні  кримінального правопорушення викрито 30-річного мешканця міста. Кримінальне провадження відкрито за тією ж статтею КК України. Тривають слідчі дії.

Джерело

Схожі публікації