Кропивничани вимагають звільнити керівника ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

Кропивничани вимагають звільнити керівника ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

11 січня у Кропивницькому відбувся мітинг проти підвищення тарифів. У зверненні до голови Кіровоградської обласної ради громада міста вимагає звільнити генерального директора ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Романа Ілика із займаної посади.

Також у зверненні від обласного керівництва вимагають створити тимчасову комісію обласної ради із залученням представників громадськості для детального вивчення аудиторського звіту правління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Як зазначив ініціатор мітингу, громадський активіст Денис Ликов тарифна історія з ОКВП “Дніпро-Кіровоград” тягнеться вже кілька років. Завдяки наполегливій ініціативі громадських активістів минулого року відбувся державна перевірка підприємства. В результаті аудити виявлено недоліки, які негативно вплинули на ефективність фінансової господарської діяльності підприємства на суму понад 140 млн. грн.

“Ми зібралися тому що нас не влаштовує цей тарифний геноцид і в нашій області зокрема. Тому що в нашій області найменші зарплати і найвищі тарифи”, – говорить пан Денис.

Учасники мітингу передали звернення з понад 60 підписами голові обласної ради Сергію Шульзі.

Наразі відомо. що такий мітинг проти підвищення тарифів не останній. Люди планують зібратися ще раз на всеукраїнський протест 15 січня.

 

Джерело: Озон

Схожі публікації