Кропивничанин зробив уживаний Nissan Leaf крутішим за новий аналог (відео)

Кропивничанин зробив уживаний Nissan Leaf крутішим за новий аналог (відео)

Місто Кропивницький ризикує стати українським центром технологічних досягнень! У всякому разі, якщо розглядати досвід місцевого винахідника Дмитра, який буквально подарував друге життя старому Nissan Leaf. Цього вдалося досягти встановленням нових батарей. Тепер електромобіль може проїхати більше, ніж найкрутіший і найдорожчий Ніссан Ліф!

Згадаймо дещо. Перший Nissan Leaf оснащували батареєю на 24 кВтг, що давало змогу долати приблизно 160 км на одній зарядці. Це дуже мало, а сьогодні взагалі нікуди не годиться.

Згодом ємність батарей зменшується, тому заміна блоків виявилася актуальною. На місце колишніх Дмитро встановив сучасні елементи LG Chem, що набагато ефективніші з такими ж розмірами та вагою. У підсумку на місці колишнього блоку з’явився 44-кіловатний!

Під час тестових заїздів було визначено, що запасу енергії достатньо для подолання 350 км у міському режимі, а на трасі — 300 км на швидкості до 100 км/год і 450 км до 60 км/год! При тому, що найкрутіший Nissan Leaf e+, оснащений 62-кіловатним блоком, розрахований приблизно на 360 км. Приголомшливо!

Вартість нового батарейного блоку становила 8 тис. дол, а роботи зайняли приблизно три тижні.

Джерело: Автоцентр

Схожі публікації