Куди подівся “Чух-Чух” ?

Куди подівся “Чух-Чух” ?

Багато олександрійців цікавляться: куди подівся паровозик ЧухЧух, який катав дітей біля Палацу культури і на Соборній площі? Він був одним з улюблених атракціонів дітей і дорослих і за кілька років встиг стати візитівкою Олександрії.

Як повідомив керівник дитячого ігрового центру “Мамідо” підприємець Ігор Кубкін, вже два роки “Чух-Чух” їздить в Ковалівському парку Кропивницького. Його продали і в Олександрію він більше не повернеться.

Ігор Кубкін купив паровозик в Хмельницькому в 2013 році. Шість років він працював в Олександрії, а потім, з об’єктивних причин (через те, що на центральній площі розмістилися іногородні підприємці з дитячими машинками, а на тротуарі вздовж проспекту Соборного біля Палацу культури – квіткарі), йому довелося шукати більш вигідне місце. Таке знайшлося в обласному центрі, де «Чух-Чух» швидко набув величезної популярності.

В Україні всього три подібних паровозика, зроблені одним і тим же майстром – в Кропивницькому, Кременчуці та Хмельницькому. А ми сумуємо за нашим «Чух-Чухом» за його дзвінким гудком, веселими дитячими піснями і яскравими вогнями.

 

Джерело: ZAMETKA

Схожі публікації