Квитанції за комунальні послуги будуть без пільг і субсидій

Квитанції за комунальні послуги будуть без пільг і субсидій

Це пов’язано з новим механізмом нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

З листопада олександрійці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без урахування пільг і субсидій.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається в грошовій формі органами соціального захисту населення.

Суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з постачальниками послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися в готівковій формі в зазначений в заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик повинен сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики платять, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує постачальник послуг АТ «Ощадбанк», при наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

З огляду на те, що відповідний механізм вводиться вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому випадку потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги за жовтень буде нарахована в наступному місяці.

Моя Александрия

Схожі публікації