Літніх олександрійців відвідали рятувальники та соцпрацівники (Фото)

Літніх олександрійців відвідали рятувальники та соцпрацівники (Фото)

Попередження випадків пожеж та загибелі на них людей – одне з пріоритетних завдань Служби порятунку області.Тому впродовж усього року не припиняється роз’яснювальна робота з населенням, що проводять рятувальники .

Працівники Служби порятунку спільно з представниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Олександрії здійснили профілактичне відпрацювання у приватному житловому секторі.

Спілкуючись з самотніми та особами похилого віку, рятувальники наголосили, що у період опалювального сезону зростає ризик виникнення пожеж, найпоширенішіми причинами яких є людська недбалість, неуважність та нехтування найпростішими правилами пожежної безпеки.

Тому, бажаючи обігріти домівку чи приготувати їжу, необхідно постійно дбати про безпеку. Відповідно, слідкувати за справністю пічного опалення, адже через тріщини у печах та димарях іскри можуть потрапити на домашні речі, меблі та перекриття будинку.

Розпалені печі забороняється залишати без нагляду. Крім цього, рятувальники нагадали, що небезпечно залишати ввімкненими на ніч електричні обігрівачі та тепловентилятори, оскільки через це може виникнути коротке замкнення у мережі. Для наочності рятувальники залишили мешканцям застережні листівки.

 

 

 

Джерело

Схожі публікації