Львів – Олександрія 3:1

“Львів” обіграв “Олександрію” в матчі 22-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Зустріч на “Арені Львів” завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Гра розпочалася в досить спокійному темпі. Перший гольовий момент виник на 30-й хвилині, і його одразу ж було реалізовано. Денис Устименко вивів команду вперед, пробивши воротаря “Львова” Олександра Ільющенкова ударом головою.

Однак ще до перерви гравці “Львова” відповіли двома забитими м’ячами. На 39-й хвилині рахунок зрівняв Антві Ернест. А ще через чотири оберти секундної стрілки “Львів” вийшов вперед завдяки автоголу Олега Білика.

На 55-й хвилині Назарій Нич забив у ворота “Олександрії” третій м’яч, встановивши тим самим підсумковий рахунок у поєдинку.