Майстер-клас у «Перлинці» від Олени і Світлани

Майстер-клас у «Перлинці» від Олени і Світлани

Олена Деревенець та Світлана Анушевська спланували поїздку до «Перлинки» ще у грудні. Вирішили зробити добру і корисну справу — навчити дівчаток, які позбавлені турботи рідних мам, робити манікюр.

Благородну ініціативу підтримали меценати зі столиці. Кияни передали юним красуням 5 спеціальних ламп і набори для догляду за нігтями.

За словами ініціаторки заходу Олени, майстер-клас, що відбувся 9 січня, перетворився у добрі посиденьки. Дівчатка із захопленням розповідали гостям про своє життя і свої мрії. А одна з них — Аня, навіть визначилася з майбутнєю професією. Майстер манікюра Світлана Анушевська із задоволенням погодилася стати її наставницею.

Тепер всі дівчатка мають гарний манікюр і піднесений настрій після зустрічі. Але для того, щоб покриття на нігтиках регулярно оновлювати, потрібен спеціальний фрезер.

Тож благодійниці закликають небайдужих придбати інструмент. Принаймні один на всіх. Підійде і вживаний, головне — у робочому стані. Про це Олена Деревенець написала на своїй сторінці у ФБ. Зв’язатися з благодійнецею можна за номером 097-210-62-53.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації